KONST / Litografier / Färglitografi 12872087
nr 1287 2087
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 211/225 mm. 36x27 cm
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 11 november 2019
kl 18:41:28
5/11 16:24:47
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm